POWERMOON® LED VALGUSPALLID

Turvalisem ja efektiivsem töökeskkond mistahes valdkonnas!

Powermoon® LED valguspallid tagavad pimestusvaba 360° ulatuses päevavalguse tasemel valguse – kiiremaks, turvalisemaks ja efektiivsemaks töökeskkonnaks.

Powermoon® LED valguspallid kasutavad kõige uuemat LED tehnoloogiat ja koosnevad vaid kõige vastupidavamatest ilmastikukindlatest materjalidest.

Powermoon® valguspallid on kompaktsed ja praktilised ning nende ülesseadmine võtab alla minuti!

 

KASUTUSVALDKONNAD

Ehitus ja teetööd

POWERMOON® LED valguspallid on pimestamisvabad nii nendega konkreetsetel ehitusobjektidel töötajatele, kui ka ehitusobjektidest mööduvatele liiklejatele. Võrreldes mistahes valgustornide- ja prožektoritega, ületab Powermoon® valguspallide kvaliteet neid turvalisuses ja töö efektiivsuses.

Korrakaitse ja Päästeametid

POWERMOON® LED valguspallid on mugavalt kaasaskantavad ja paigaldatavad ning nende valguse kvaliteet on parem kõigist muudest pakutavatest mobiilsetest valgusallikatest. Valguspallide pimestusvaba ning kvaliteetne valgus tekitab tunduvalt efektiivsema ning turvalisema töökeskkonna, mis on eriti oluline õhtuste õnnetusjuhtumite või päästeoperatsioonide puhul, kus ajaliselt iga sekund ja teostatav liigutus omavad väga suurt tähtsust.

Spordi ja vabaaja üritused

Ideaalne valgustus üritustel sadade või tuhandete osalejatega on ülioluline, et tagada ürituse korrapärane ja efektiivne kulgemine ja garanteerida külastajate ning töötajate turvalisus ja heaolu kogu ürituse vältel. Valgustage rohkelt rahvastatud ja tööga koormatud ürituste sisse- ja väljapääsud, parkimisplatsid, toiduplatsid ning wc alad, et luua turvalisem ja nauditavam keskkond külastajatele ning efektiivsem töö ala meeskonnale ning teenuste pakkujatele.

MUDELID

Powermoon® SL 2000

Pingevool: 100-230V AC
Võimsus: 320W
Valgushulk: 48 000 Luumenit

Powermoon® Ledmoon® 600

Pingevool: 230V AC
Võimsus: 500W
Valgushulk: 75 000 Luumenit

Powermoon® Led-Master 400

Pingevool: 12V või 48V DC
Võimsus: 400W
Valgushulk: 50 000 Luumenit

Powermoon® Led Master 700

Pingevool 12V või 48V DC
Võimsus: 700W
Valgushulk 90 000 Luumenit

VÕIMALIKUD LISAD

Powermoon® Fiberjack® Grand

Powermoon® Fiberjack®

Powermoon® Slider Mini Light Tower

Powermooni tooted leiavad kasutust kõige ekstreemsemates tingimustes kus kvaliteet on esmatähtis. Teede ehitajad, päästeametid, väliürituste korraldajad on otsustanud Powermooni toodete kasuks selle pikaajalise tootmiskogemuse ja vastupidavuse tõttu.

Tootekataloog

Täpsemad toote andmed ja spesifikatsioonid on välja toodud meie tootekataloogis.

Baltmoon OÜ, Jalaka 48, 50109 Tartu
Ärireg nr 11409465 | KMKR EE101175258
tel +372 503 6896 | info.baltmoon@gmail.com | www.baltmoon.ee