POCKETMOON

Kõige kergem ja mitmekesisem kaasaskantav LED valgusti komplekt igaks olukorraks!

Kõige kergem ja mitmekesisem kaasaskantav tööstuslik LED valgusti komplekt. Kasuta kas otse 230V vooluvõrgust või 12V akutoite pealt.

Valgusti tuleb täieliku komplektina koos statiivi, kõigi ühenduste ja transpordikotiga. Valgustil on eriline magnetkinnitus, millega saab valgusti ühendada imelihtsalt komplektis olevale statiivile või ükskõik millisele magneetilisele pinnale.

Põrutus ja veekindel (IP68). Valgusti ning kõik selle lisad on täielikult veekindlad ning roostevabad.

KASUTUSVALDKONNAD

Ehitus ja teetööd

Pocketmoon® on praktiliseim lahendus igaks tööolukorraks, kus on vaja kompaktset ning kvaliteetset valgustust. Valgustit saab kasutada nii vooluvõrgust, kui ka akutoitel ja on põrutus- ning veekindel, mille tõttu sobib see ideaalselt nii sise- kui ka välitöödeks. Kasutusvõimalused on piiritud alustades sisetöödest nagu krohvi- ja maalritööd kuni õhtuste teetööde ning ehitusobjektide ümbruse ohutuks reguleerimiseks.

Korrakaitse ja Päästeametid

Korrakaitse ja päästeamet on tööl ööpäevaringselt ning ideaalne ning võimalikult kompaktne valgustus õhtusteks tööülesanneteks ning väljakutseteks on ülioluline. Pocketmoon® on mobiilseim ning mitmekesiseim tööstuslik LED valguslahendus kogu turul, tagades kiirelt tunduvalt efektiivsema ning turvalisema töökeskkonna, mis on eriti oluline õhtuste õnnetusjuhtumite või päästeoperatsioonide puhul, kus ajaliselt iga sekund ja teostatav liigutus omavad väga suurt tähtsust.

Spordi ja vabaaja üritused

Valgusta oma grilliõhtud, väliüritused, matkaplatsid või spordiüritused kvaliteetse ning päevavalguse tasemel valgustusega. Pocketmoon® on ülikompaktne ning töötab nii vooluvõrgust, kui ka akutoitel, mille tõttu on valgusti kasutusvõimalused piiritud!

MUDELID

Powermoon® Pocketmoon 

  • Kasutatav nii 230V AC vooluvõrgus, kui ka 12V akutoite pealt.
  • Valgustiga on kaasas roostevabast terasest statiiv töökõrgusega kuni 3,5 m
  • Valgusti küljes on pöördpea, millega saab valida sobiva valgusnurga
  • Valgustil on eriline magnetkinnitus, millega saab valgusti ühendada imelihtsalt komplektis olevale statiivile või ükskõik millisele magneetilisele pinnale.
  • Põrutuskindel ning vastupidav vibratsioonile tänu LED-tehnoloogiale.
  • Valmistatud täielikult korrosioonivastasest roostevabast terasest ja alumiiniumist
  • IP68 kaitseklass, kõik elemendid on veekindlad ning valgusti on sobilik püsivaks välikasutuseks.

VÕIMALIKUD LISAD

Kaasaskantav taaslaetav Lithium Ion aku(kuni 4 tundi valgust)

Powermooni tooted leiavad kasutust kõige ekstreemsemates tingimustes kus kvaliteet on esmatähtis. Teede ehitajad, päästeametid, väliürituste korraldajad on otsustanud Powermooni toodete kasuks selle pikaajalise tootmiskogemuse ja vastupidavuse tõttu.

Tootekataloog

Täpsemad toote andmed ja spesifikatsioonid on välja toodud meie tootekataloogis.

Baltmoon OÜ, Jalaka 48, 50109 Tartu
Ärireg nr 11409465 | KMKR EE101175258
tel +372 503 6896 | info.baltmoon@gmail.com | www.baltmoon.ee