Kõik vajalikud ehitustööd, nagu mahukamad sillutistööd maanteedel, sillaehitised või kõrgustes ehitamine, on muutunud järjest enam öiseks tööks. See omakorda tähendab suuremat ohtu töötajatele. Arvestades lisaks tööde teostamiseks antud tähtaegu, aitavad POWERMOON® LED valguspallid muuta töökeskkonna sellistes tingimustes paremaks, kui ükski teine tööstuslik valgusti seda suudab. See omakorda muudab töötajate  töökeskkonna turvalisemaks ja efektiivsemaks.

Powermoon®valguspalle saab kasutada mistahes vooluallikaga ning seadistada kõigi erinevate suuremate masinate külge, tekitades masina ümber päevavalguse tunnetuse. Samuti on võimalik valguspalle riputada kõrgetesse lagedesse tööstuslikes hoonetes või ehitusobjektidel. Kõik meie LED valguspallid on loodud parima töökeskkonna loomiseks pimestusvabal ja minimaalsete varjudega meetodil, tagades samas efektiivse valgustuse.


 


Powermoon®valguspallid tagavad valgustuse efektiivsuse ja turvalisuse mistahes töökeskkonnas. Mittepimestav ja varjudevaba valgus ei väsita silmi ja hoiab töötajate meeled erksad.Professionaalne valgustus ilma pimestava valguseta!

Powermoon®valgustid toovad teieni hajutatud valguse, mis kaotab ära tavapärased varjud ja ei väsita silmi! Tulemuseks on selge nähtavus piisava valgusega 360° raadiuses, tervemad silmad ja töötajate parem omavaheline kommunikatsioon ning kokkuvõttes parem töö efektiivsus.


 


Pimedad/varjulised kohad

Minimeeri POWERMOON®valguspallidega kõik varjud ja pimedad nurgad ja välista  komistamised, tööõnnetused ja ehitusvead.

Kaasaskantavad ja kasutajasõbralikud valguspallid!

Meie LED valguspallid on disainitud paigaldamiseks mistahes asukohta ja seda loetud sekunditega. Paigaldatuna valgustavad valguspallid objekti seni, kuni vastav töö on teostatud. Valguspallide montaažiks / paigaldamiseks soovitame kasutada Powermoon®kolm-jalga (Tripod), magnetkinnitust (masinate külge), veemahutiga statiiv (Powermoon®Slider) või mistahes riputust lakke või statiivile.Tugevad ja vastupidavad!

Mõistagi on tähtis, et valgustid on võimelised vastu pidama kõige karmimas ja raskemas keskkonnas, nagu tööstuses ja ehituses. Valgusti peab ka kõige karmimates oludes olema töökindel ja tagama professionaalsel tasemel valgustuse. POWERMOON®LED valguspallid tagavad valgustuse kvaliteedi tänu neis kasutatavatele kvaliteetsetele materjalidele (LED, Kevlar, Fe jne.).Usalda POWERMOONI® !

Saksa ettevõte Powermoon IUT GmbH on viimase 20 aasta jooksul varustanud ja valgustanud suuremaid ehitusobjekte maailmas.

Powermoon®LED valguspallid tähendavad enamat, kui lihtalt valgusallikaid. Need on vastupidavad ja usaldusväärsed tooted ning vastavad standarditele ka kõige suuremate nõuetega projektide puhul. Usaldades oma töökeskkonna POWERMOON® valgustusele, saate kogeda parima kvaliteediga võimalikku saadaolevat valgustust. Avastage Powermoon® valgusti enda jaoks juba täna!