POWERMOON®LEDTäiuslikum tööstuslik valgusti

Mistahes ehitusvaldkonnaga seotud tööde puhul välitingimustes on oluline tagada hea nähtavus vastavas tööpiirkonnas ja seda olenemata ilmastikust või kellaajast. Teetöödel, rasketööstuses, välisehituses ja mujal on tiheda töögraafiku ja tähtaegade tõttu sageli vajadus töötada õhtusel ajal või isegi öötundidel.

POWERMOON®LED välivalgusti valgus tähendab oluliselt enamat kui lihtsalt valgusallikat. See välivalgusti võimaldab toota päevavalguse tasemel valgustust, mis teeb töötamise mistahes tööfrondil turvaliseks ja efektiivseks.

Kinnitades välivalgusti mugavalt vastava statiivi või ehitusmasina külge, võib mistahes ehitustööd ka pimedal ajal edukalt teostada. Vaid Powermoon®LED välivalgustid on suutelised taluma mistahes töökeskkonda ja ilmastikutingimusi. Selle teeb võimalikuks valgusti tugev ja paindlik konstruktsioon, mis teeb lihtsaks ja mugavaks valgusti käsitlemise. Parima ettenähtud tulemuse tagab kõrgtasemeline ja suure võimsusega LED-tehnoloogia.

Valguse veatu kvaliteet

Mistahes muu valgusallika poolt tekitatud valgus võib tunduda piisavalt ere, kuid ainult Powermoon® välivalgustid tekitavad kõige naturaalsema, eredama ja perfektsema päevavalguse kvaliteediga valguse ning selle 360 kraadilise toimimise.

Valgusti disain kaitseb selle kasutajat pimestamisest ja katab ära kõik nn „mustad augud“, mis tavavalgusti puhul varje tekitavad. Tulemuseks on turvalisem ja efektsiivsem töökeskkond kõigile, kes valgustamist vajava tööfrondiga kokku puutuvad.

Portatiivsus ja lihtne kasutamine

Mistahes ehitusel kasutatav töövalgusti peab olema lihtsalt ja kiiresti paigaldatav ning hiljem samamoodi demonteeritav. Samuti peab olema tagatud selle mugav kinnitamine mistahes masinale (nt ehitusmasin) ja mistahes asukohas. Powermoon®LED tööstuslikud valgustid täidavad neid vajalikke tingimusi suurepäraselt, sest nende töövalmidusse seadmine ja hilisem kokkupakkimine on vaid sekundite küsimus. Valgusteid toodetakse mistahes kasutatavale pingele (12V, 24V, 48V, 110V, 230V) ehk tagatud on globaalne kasutamine. Näitena mahub pick-up tüüpi veokile ca 10-12 valgustikomplekti, millega on võimalik valgustada arvestatavas ulatuses kulgevat  maanteed.

Tugevus, vastupidavus ja veekindlus

Olenemata sellest, kas tegutsetakse raske- või kergetööstuse valdkonnas, ei ole esmatähtis ainult valguse kvaliteet, vaid ka asjaolu, et valgusti võimalikult vastupidav oleks ja  vajaliku funktsionaalsuse ka kõige karmimates oludes tagaks. Powermoon®LED tööstuslikud valgustid on ehitatud kasutamiseks kõige erinevamates looduslikes tingimustes. Valgustites kasutatavad LED pirnid ja süsteemid on tootjatehase inseneride poolt disainitud ja toodetud kõrgklassilisest materjalist, kokkuvõttes selleks, et tagada parim kvaliteet ka karmimates töö- ja ilmastikutingimustes.