POWERMOON®valguspallid on ideaalselt sobivad valgusallikad päästeameti, politsei ja kaitseväe igapäevatöös (õppused, erinevate õnnetustega seotud paigad,  päästeoperatsioonid, välismissioonid jne). POWERMOON®valguspallid tagavad kiirema, efektiivsema ja turvalisema päästeoperatsiooni õnnetuspaigal ja seda eelkõige oma mugava kaasaskantavusega, kiire paigaldusega ning pimestusvaba ja võimsa valgustusega.Millised omadused teevad POWERMOON® valguspallid tuletõrje, politsei ja kaitseväe jaoks atraktiivseks?

POWERMOON®valguspallid on mugavalt kaasaskantavad, paigaldatavad ning nende valguse kvaliteet on parem kõigist muudest pakutavatest mobiilsetest valgusallikatest. Tekitavad tunduvalt efektiivsema töökeskkonna, mis on eriti oluline nt  õnnetusjuhtumite puhul, kus ajaliselt iga sekund ja teostatav liigutus omavad väga suurt tähtsust.

POWERMOON®valguspallide eelised, võrreldes muude valgustitega, on:

  • Pimestusvaba valgus – selge nähtavus 360° raadiuses tähendab olulist turvalisust  ja töö efektiivsust kõigi, mistahes sündmusega kaasatud, isikute jaoks.
  • Hajutatud valgus - Powemoon®valguspallid hajutavad kõik varjud absoluutse miinimumini, tähendades seda, et ükski detail ei jää pimedas(hämaras) olustikus märkamata.
  • Laialdane kasutatavus - Powermoon®valguspalle saab üles seadistada peaaegu kõikjal (teedel ja tänavatel, sildadel, tunnelites, metsas jne).
  • Parim valguse kvaliteet – mistahes kasutuskohas.